Search
Close this search box.

2021. aastal kohtusid Kristi ning Reelika, kes iseenda positiivse kogemuse põhjal otsustasid tõsta teadlikkust sellest, kuidas igaüks meist saab oma tervise eest ise hoolitseda.

Pärnakas Kristi oli aastaid kimpus tervisega. Põletike ja autoimmuunhäirete pärast tuli tihti käia arstide juures. Ühel hetkel ta enam arstidelt abi ei saanud. Tema  toidulaual olid võrseid ja idandid juba pikki aastaid. Teaduskirjandust lugedes jõudis ta idandite ja võrsete kasulike omadusteni.  

Tabasalust pärit Reelika on treener. Sportlik elustiil ja tervislik toitumine on tema elu osa, ent  purgist vitamiinide tarbimine ei ole esmane valik – oluline on kõik vajalik toidust kätte saada. Reelika ei olnud enne Kristiga kohtumist võrsetest midagi kuulnud, kuid asus Kristi eeskujul katsetama. Idandite ja võrsete igapäevane lisamine menüüsse andis talle juurde energiat ja head enesetunnet, mis kandub üle ka tema treenitavatele.

Olles võrsete kasvatamise ja idandamise lihtsusest võlutud, otsustati kogemust jagada teistele – et igaüks saaks oma tervise eest ise hoolitseda. Selleks ajaks oli juba sündinud Plantos, mis andis võimalus ise võrseid kasvatada ja idandada. 

Värsked idandid ja võrsed riknevad kaubanduses kiiresti, mistõttu on parim neid kodus ise kasvatada. See vajab ka omapoolset ajalist panust, mis kõigile ei sobi: tänapäeva kiires maailmas soovime tarbida kohe ja kiiresti toodet, mis annaks energiat, vitamiine, mineraal- ja kiudaineid. 

Sügisel 2022. lisanduski Plantose tooteperre tänapäeva kiirest elutempost inspireeritud kaubamärk SUPERNACS. Supernacsi tooted, kuivatud idandid ja võrsete pulbrid, on hea alternatiiv, mida lisada oma toitudele. Kuivatamise järel säilivad neis vitamiinid, mineraal- ja kiudained.

Supernacs on puhas eestimaine supertoit, mille tarbimine annab vajaliku energia tervele perele – lisaainetest vabade mahetoodete tarbimisel ei ole vanuselist piiri.

Tutvu kõikide Supernacsi toodetega siin.